Niedziela, 27 lipca 2014 r.

kwitnąca magnolia przed kościołem św. Karola Boromeusza w Żyrardowie

1. Taca z niedzieli na potrzeby parafii.

2. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Msza święta wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o godz. 7.00 i 17.00. Spowiedź w czasie nabożeństw. Msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu Maryi o godz. 7.00. Adoracja prywatna od godz. 8.00 – 15.00 i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

3. W sobotę w kościołach parafialnych można zyskać odpust zupełny „Porcjunkuli” . Warunki: pobożne nawiedzenie kościoła i odmówienie w nim „Modlitwy Pańskiej” oraz „Wyznania wiary”.

Zapowiedzi przedślubne

1. Robert Paweł Kaszuba, kawaler z parafii Brzozów i Anna Wołowicz, panna z Żyrardowa, parafia tutejsza, zapowiedź III.

2. Marcin Jakóbiak, kawaler z parafii Międzyborów i Edyta Jędrzejewska, panna z Żyrardowa, parafia tutejsza, zapowiedź III.

3. Bogusław Madej, kawaler z Żyrardowa, parafia Wniebowstąpienia Pańskiego i Magdalena Jankowska, panna z Żyrardowa, parafia tutejsza, zapowiedź III.

4. Maciej Mikołaj Wojtyniak, kawaler z Żyrardowa, parafia tutejsza i Agnieszka Migda, panna z Żyrardowa, parafia Matki Bożej Pocieszenia, zapowiedź II.

5. Piotr Zenon Zawistowski, kawaler z Żyrardowa, parafia tutejsza i Monika Magdalena Leszczyńska, panna z parafii Puszcza Mariańska, zapowiedź II.

6. Maciej Krystian Rabiak, kawaler z Żyrardowa, parafia Matki Bożej Pocieszenia i Sylwia Aleksandra Młynarska, panna z Żyrardowa, parafia tutejsza, zapowiedź I.

7. Krzysztof Piotr Król, kawaler z Pruszkowa, parafia Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny i Katarzyna Dubielecka, panna z Żyrardowa, parafia tutejsza, zapowiedź I.