Niedziela, 28 czerwca 2015 r.

Adoracja w kościele św. Karola Boromeusza w Żyrardowie

1. W poniedziałek wypada Uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. W czwartek wypada I czwartek miesiąca. O godz. 17.30 Msza święta Wotywna o Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie. Po Mszy świętej – krótka adoracja.

2. W piątek wypada I piątek miesiąca. Msza święta Wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa wraz z nabożeństwem pierwszopiątkowym i spowiedzią sakramentalną o godz.7.00 i 17.00.

3. W sobotę wypada I sobota miesiąca. Msza święta wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 7.00. Od godz. 8.00 do 15.00 adoracja prywatna i Koronka do Bożego Miłosierdzia.

4. W minioną środę, to jest 17 czerwca 2015 roku, o godz. 18.00 JE. ks. bp Andrzej Dziuba udzielił sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Dziękuję wszystkim, którzy natrudzili się, by młodzież przygotować, by kościół przygotować i wzięli udział w celebracji liturgicznej. Młodzieży dziękuję za ufundowanie ornatu różowego jako daru ołtarza, a zarazem pamiątki ważnego wydarzenia w ich życiu.

Zapowiedzi przedślubne

1. Małgorzata Łodzińska, panna z Żyrardowa, parafia tutejsza i Łukasz Emil Tchórznicki, kawaler z miejscowości Międzyrzec Podlaski, parafia Chrystusa Króla, zapowiedź III.